Nábor dětí

Kluci a holky, přijďte si vyzkoušet nejrychlejší kolektivní sport na světě! A proč právě k nám na Hvězdu?

Kvalifikovaní trenéři
Angažovat profesionální kvalifikované trenéry. Každé kategorii se jich věnuje hned několik a nabízíme tak při tréninku skvělý poměr počtu hráčů a trenérů na ledě. Své trenéry neustále vzděláváme a rozšiřujeme jejich obzory!

Stálá šatna
Hvězďáci (a jejich rodiče) si nemusí dělat starosti s každodenním vozením a taháním těžké hokejové výstroje. Od 3. třídy až po muže totiž mají všechny naše kategorie stálou vlastní šatnu. Ačkoliv to zvlášť v Praze není samozřejmostí, tak u nás si věci můžete pohodlně nechávat na stadionu!

Výhody „malého“ klubu
Většina těch nejlepších českých i světových hokejistů začínala v „malých“ klubech, kde pro vlastní rozvoj měli celou řadu výhod. Které to jsou? Dostatek prostoru v tréninku i zápasech. Individuální rozvoj bez tlaku na výkon od útlého věku. Konfrontace s těmi nejkvalitnějšími „velkými“ domácími i zahraničními soupeři. Šance účastnit se tréninků či zápasů se staršími kategoriemi. 

Příznivé klubové příspěvky
I díky podpoře města Prahy a MČ Praha 6 nabízíme jedny z nejnižších klubových příspěvků v Praze. Pro nejmenší hokejisty máme připravenu výstroj na půjčení zdarma a 1. měsíc tzv. „na zkoušku“ bez nutnosti placení klubových příspěvků. V přípravce a 1. třídě (tréninky 3x v týdnu) jsou dále klubové příspěvky 1 000 Kč za měsíc (tréninky 3x v týdnu).

Výborná dopravní dostupnost
Náš zimní stadion najdete 5 minut pěšky od metra Bořislavka. Děti tak mohou od žákovských kategorií dojíždět za hokejem rychle, bezpečně a pohodlně samy. Hvězda je velmi dobře dostupná i autem, kapacita našeho parkoviště je 50 míst a parkování je zdarma.

Přilehlá sportoviště
Vedle ledové plochy najdete na stadionu i rozcvičovnu, menší posilovnu, prostor pro trénink střelby a venkovní hřiště pro off-ice přípravu. V bezprostřední blízkosti zimního stadionu je navíc rozlehlý školní sportovní areál s moderní atletickou dráhou, dvěma fotbalovými hřišti, tenisovým kurtem a skvěle vybavenou velkou tělocvičnou. Tento perfektně vybavený areál využívají naši hokejisté zejména v přípravném období.

Přijď na trénink na zkoušku !
  • Nábor se týká zejména ročníků 2015 až 2017
  • Nábor probíhá celoročně
  • Na první trénink Ti stačí donést si brusle, chrániče na kolena a lokty (například co používáš na kolečkové brusle), přilbu (může být lyžařská atp.) a zimní rukavice
  • Pokud něco z toho nemáš, rádi Ti výstroj zapůjčíme
  • Přijď ideálně 30 minut před tréninkem
  • Časy tréninky přípravky a 1. třídy: úterý 15:45-16:45, sobota 8:30-9:45, neděle 15:15-16:15

Máte dotaz? Napište na e-mail klub@hokejhvezda.cz