Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
A-tým: Krajský přebor Prahy mužů
 
kolo datum domácí hosté    
Příprava 1 pá 20.8. HC Benátky nad Jizerou HC Hvězda Praha 1:4
Příprava 2 so 21.8. HC Hvězda Praha Engineers Prague 4:9
Příprava 3 pá 27.8. HC Hvězda Praha HC Junior Mělník 4:7
Příprava 4 st 1.9. HC Junior Mělník HC Hvězda Praha 2:5
Příprava 5 so 4.9. HC Rakovník HC Hvězda Praha 4:5 (0:3, 1:1, 3:1)
Příprava 6 ne 5.9. SK Černošice HC Hvězda Praha 3:4 (0:1, 0:1, 3:2)
Příprava 7 so 11.9. HC Slovan Louny HC Hvězda Praha 4:3
1. so 18.9. HC Hvězda Praha HC Kobra Praha "B" 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
2. so 25.9. HC TNP Praha HC Hvězda Praha 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
3. so 9.10. HC Hvězda Praha HC Smíchov 1913 3:4
4. ne 17.10. HC Berounští Medvědi HC Hvězda Praha 4:10
5. so 23.10. HC Kobra Praha "B" HC Hvězda Praha 2:4
6. so 30.10. HC Hvězda Praha HC TNP Praha 6:2
7. so 13.11. HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 0:12
8. so 20.11. HC Hvězda Praha HC Berounští Medvědi 6:5
9. so 27.11. HC Hvězda Praha HC Kobra Praha "B" 6:1
10. so 4.12. HC TNP Praha HC Hvězda Praha 1:1
11. so 18.12. HC Hvězda Praha HC Smíchov 1913 4:3
Příprava 8 út 28.12. HC Hvězda Praha Engineers Prague 6:3
12. ne 9.1. HC Berounští Medvědi HC Hvězda Praha 5:8
13. so 15.1. HC Kobra Praha "B" HC Hvězda Praha 2:3
14. so 22.1. HC Hvězda Praha HC TNP Praha 3:5
15. pá 4.2. HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 3:15
16. so 12.2. HC Hvězda Praha HC Berounští Medvědi 5:0
Semifinále 1 so 19.2. HC Hvězda Praha HC Kobra Praha "B" 5:1
Semifinále 2 pá 25.2. HC Kobra Praha "B" HC Hvězda Praha 2:6
Finále 1 so 5.3. HC Hvězda Praha HC TNP Praha 10:2
Finále 2 so 12.3. HC TNP Praha HC Hvězda Praha 1:8
KVAL1 pá 25.3. HC Junior Mělník HC Hvězda Praha 4:2
KVAL2 pá 1.4. HC Hvězda Praha Piráti Chomutov 4:5
KVAL3 ne 3.4. HC Hvězda Praha HC Junior Mělník 8:3
KVAL4 ne 10.4. Piráti Chomutov HC Hvězda Praha 2:5
Rozpisy zápasů

 
A-tým:
 
Krajský přebor Prahy mužů
 
 
Junioři:
 
Regionální liga juniorů
 
 
Dorost:
 
Extraliga dorostu
 
 
9. třída:
 
Liga starších žáků "A"
 
 
8. třída:
 
Liga starších žáků "B"
 
 
7. třída:
 
Liga mladších žáků "C"
 
 
6. třída:
 
Liga mladších žáků "D"
 
 
5. třída:
 
Soutěž 5. tříd Hl. m. Prahy
 
 
Ligová utkání
A-tým | Neděle 10.04.2022, 16:00
KVAL4
2:5
Chomutov - Hvězda Praha
 
A-tým | Pátek 19.08.2022, 19:00
Příprava 2
VS.
Poděbrady - Hvězda Praha
 
Junioři | Pondělí 14.03.2022
13. kolo
0:5
Wikov Hronov - Hvězda Praha
 
Junioři | Středa 17.08.2022, 18:00
Příprava 1
VS.
Ústí n. Labem - Hvězda Praha
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 15:30
O udržení 6
0:1
Poruba - Hvězda Praha
 
Dorost | Pátek 12.08.2022
Příprava 5
VS.
Ústí n. Labem - Hvězda Praha
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS