Matěj Drtina |

Desátý Týden hokeje 30. ledna na Hvězdě!

V neděli 30. ledna od 15:00 budou mít v rámci akce Týden hokeje všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení možnost vyzkoušet si na Hvězdě zdarma, jaké to je být hokejistou!

Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Nábor probíhá na Hvězdě nonstop, takže pokud nechcete čekat do konce ledna na termín Týdne hokeje, můžete navštívit jakýkoliv z tréninků kategorie Přípravka + 1. třída (probíhají pravidelně každé úterý 15:45-16:45, sobotu 8:30-9:45 a neděli 15:15-16:15). Více info ohledně náboru v našem klubu zde zde.

Na samotném Týdnu hokeje si pak navíc kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě odnese každé dítě s sebou zajímavý hokejový dárek. Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.  Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, rádi Vám je zapůjčíme přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná na Hvězdě již podesáté. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem více než 30 000 dětem po celé České republice a letošního ročníku se zúčastní téměř 150 klubů po celé zemi! Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jak prožívají Týden hokeje děti a jejich rodiče, se můžete podívat níže.

Těšíme se v neděli 30. ledna od 15:00 na viděnou!