Archiv

Čtvrťáci za sebou mají vydařený turnaj ve švýcarské Bellinzoně

4. třída vyrazila reprezentovat hvězďácké (a české) barvy na 2-denní turnaj ve švýcarské Bellinzoně. Z turnaje si odváží čtvrťáci bilanci 5 výher - 3 porážky, pěkné 7. místo při počtu 16 účastníků, spoustu zážitků i cenné zkušenosti.

A-tým: Posezónní ohlasy trenéra Katze a kapitána Klečky

Áčko Hvězdy má za sebou premiérovou sezónu ve středočeské KLM. Vstup do soutěže se A-týmu sice hrubě nevydařil, ale pak Hvězda zabrala, postoupila do předkola play-off a sezónu zakončila solidní bilancí 11 výher - 14 proher. Ohlasy po skončené sezóně nám poskytli hlavní trenér Jiří Katz a kapitán Jan Klečka.

Skvělý závěr základní části vynesl A-týmu postup do play-off!

Zatímco v první polovině základní části středočeské KLM vyhrál A-tým pouze 2 z 11 duelů, tak ve druhé polovině zahájil stíhací jízdu, vyhrál 8 z 11 utkání a zaslouženě - ač velice těsně - si vybojoval postup do předkola play-off.

Přenosy z Hvězdy na Czech Ice Hockey TV

Náš klub navázal spolupráci s Czech ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě.

Boj o play-off vrcholí!

Forma A-týmu stoupá a boj o play-off vrcholí! V sobotu 4. února od 17:15 na ZS Hvězda přímý souboj o postupové příčky do play-off proti Královu Dvoru. Těšíme se na vaši podporu!

Rozhovor: Bára Hrůšová po bronzu z univerziády

Hráčka našich juniorů Barbora Hrůšová vybojovala s českým ženským výběrem na právě skončené zimní univerziádě v Lake Placid bronzové medaile. „Jsem ráda, že jsem dostala šanci a ještě víc ráda, že se nám povedlo přivézt domů medaili,“ říká.

VIII. ročník letního hokejového kempu Hvězda

I v roce 2023 se na našem stadionu uskuteční letní příměstský hokejový kemp Hvězda. Tentokrát poprvé v jiném termínu (3.-7. července 2023), pozměněném formátu a ve spolupráci s Hokejové kempy Rambousek. Veškeré info níže.

Zámořský trip 8. třídy na Floridu

Krátce po Vánocích odletěl tým 8. třídy Hvězdy do amerického Miami, kde je čekal mezinárodní turnaj a spousta zážitků ze slunné Floridy. Ohlasy z tripu nám poskytli generální manažer klubu Michael Grim a brankářka osmáků Stella Gabrielová.

Hvězďácké TOP 10 roku 2022

Rok 2022 je za námi. Pro Hvězdu to byl rok plný výzev, mimořádných úspěchů i nezapomenutelných momentů. Pojďme si zrekapitulovat a připomenout TOP 10 hvězďáckých momentů 2022!

31. prosince veřejné bruslení zdarma!

HC Hvězda Praha se zapojila do tradičního projektu Týden sportu zdarma, jenž se koná v Praze od 25. do 31. prosince. V rámci této akce si náš klub připravil veřejné bruslení zdarma, které se bude konat 31. prosince od 12:00 do 14:00.

HC Hvězda Praha přeje příjemné prožití vánočních svátků a šťastný rok 2023

Náš klub si dovoluje všem svým příznivcům, hráčům, partnerům, soupeřům i dalším osobám nejen z hokejového prostředí popřát klidné a příjemné prožití vánočních svátků. Děkujeme za podporu v tomto roce a přejeme hodně zdraví, štěstí, úspěchů a hokejové radosti s naším klubem v následujícím roce 2023.

Zvýšená dávka veřejného bruslení v prosinci

Zima je tu a s ní i zvýšená dávka termínů veřejného bruslení na Hvězdě - hned 9 „veřejňáků“ během prosince! Půjčovna bruslí, broušení bruslí i úschovna věcí je návštěvníkům k samozřejmě dispozici, vstupné činí 150 Kč na osobu (platné po celé 2 hodiny).

Rozhovor: Dorostenci Ducháček a Beňo po úspěšném vstupu do nadstavby

Krátká základní část extraligy dorostu je u konce, nyní naplno vypukly boje o postup do play-off a zajištění extraligové příslušnosti. O všem podstatném ohledně dorostu Hvězdy hovoří v rozhovoru dvojice opor a odchovanců David Ducháček a Martin Beňo.

Jedenáctý Týden hokeje je úspěšně za námi

32 účastníků zavítalo v neděli 27. listopadu na ZS Hvězda na náborovou akci Pojď hrát hokej. Akce se i tentokrát povedla, byla přínosem jak pro rodiče, tak zejména pro děti, které si hokejové odpoledne pěkně užily.

Junioři: Trenér Nedvěd a kapitán Jurak o charakteru týmu, fazóně i ambicích

Junioři se blíží do poloviny základní části RLJ a zatím se jim daří náramně - bilance 11 utkání - 11 výher hovoří za vše. Trenér Lukáš Nedvěd a kapitán Alen Jurak poskytují hodnocení dosavadních výkonů, komentují charakter mužstva a odkrývají ambice letošního týmu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 318